środa, 9 lipca 2014

Bloggers Zone na Gdynia Design Days

W końcu mam chwilę żeby zebrać myśli i pokazać Wam jak w zacnym gronie blogerek wnętrzarskich spędziłam zeszły weekend:) Wszystko za sprawą Uli Michalak z Interiorsdesignblog, która jest inicjatorką Bloggers Zone- społeczności zrzeszającej blogerki i blogerów wnętrzarskich.


 Tym razem widziałyśmy się w babskim gronie:

Ula z Interiorsdesignblog 
Marta z Fotostworów 
Ola z Piece of Love
Ania z NishyPoland
Paula i Magda z Coś Estetycznego
Marta z Lost In Time
Diana z Szczęście jest Wyborem
Dagmara z ForElements
I reprezentacja blogowa z Trójmiasta, dwie Kasie:
Kasia z Architekt na Szpilkach
Kasia z Home Glamour Now
no i ja:)

 Spotkałyśmy się na Festiwalu- Gdynia Design Days. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem MIASTO + wystawy i projekty zostały podzielone wg umownych grup wiekowych 5+ 30+ i 60+. Oprócz wystawy głównej i wystaw towarzyszących, które możecie obejrzeć w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym liczne atrakcje czekają na Was jeszcze do Niedzieli w Terminalu Designu na Placu Kaszubskim. Pełen program festiwalu możecie sprawdzić o tutaj.
 My miałyśmy zorganizowane spotkanie z naczelną Elle Decoration Małgorzatą Szczepańską, która zrobiła specjalnie dla nas mały wykład wprowadzający do odbywających się potem warsztatów DO IT YOURSELF.

 Wykład odbywał się w przestrzeni, w której trwa wystawa pokonkursowa Młodzi na Start. W tym roku motywem przewodnim projektów są formy inspirowane motywami lat 50' i 60'. Obszerną fotorelacje z wystawy koniecznie obejrzyjcie u Kasi. Projekty młodych dizajnerów można oglądać na żywo w PPNT aż do końca sierpnia.
 Następnym punktem programu były warsztaty stylizacji,do dyspozycji w naszych aranżacjach miałyśmy meble, poduchy, koce, dywany i ozdoby z Amazing Decor, Pufadesign, Fameg-u, gdyńskiego BoConcept i LaDeco.
 Tu na zdjęciu okupuję fotel Hamilton, który po prostu musiałam mieć w swojej stylizacji:)

 Końcowy efekt moich zmagań wyglądał tak:

  Chociaż teraz, jak przeglądam fotki Karoliny Grabowskiej ze Staffage, chyba bardziej podobał mi się pierwotny wariant;)

 W konkursie na najlepszą stylizację zwyciężyła Kasia Antończyk- jeszcze raz gratuluję!:

  Drugie miejsce przypadło Ani Diduch:

  A trzecie Kasi Gal:

  A to Jury, które nasze stylizacje oceniało:

 Magda Bannatyne i Beata Michalak z Home & Moods Interiors
 Agata Kukuła z Fundacji Piękna Polska
 i Małgorzata Andryszczyk 

 Na koniec dnia czekały nas jeszcze warsztaty fotograficzne zorganizowane przez magazyn Moje Mieszkanie, który objął nasze spotkanie głównym mecenatem.

 Na pierwszym planie nieoceniona Ula Michalak:) U Niej na blogu możecie zobaczyć, kto jeszcze służył nam wsparciem merytorycznym i nie tylko!
 W Niedzielę czekały nas jeszcze dwa bardzo ciekawe wykłady:
Jacek Kotarbiński mówił nam o marketing bloga, a Dagmara Jakubczak o granicy między dizajnem a sztuką. Tak mnie wciągnęła Swoim wykładem, że wygooglałam Ją sobie zaraz po powrocie do domu i w Jej bloga po prostu wsiąkłam! Polecam!
 Na sam koniec dostałyśmy śliczne upominki z Home & Moods Interiors, BoConcept, North&South Home, Home&You oraz DecoSalon. Dziękujemy! :)
 A o festiwalu będę jeszcze pisać, bo naprawdę dzieje się w Gdyni!!!:)

4 komentarze:

 1. dzięki za fajne spotkanie! czekam niecierpliwie na kolejną okazję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany, jak pięknie o mnie napisałaś! Dziękuję!!! Twój blog też mi się bardzo podoba. Jest pełen świetnych pomysłów. W ogóle było fantastycznie Cię poznać, razem spędzić ten naprawdę wspaniały czas. Mam nadzieję, że widzimy się w październiku (a może wcześniej, kto wie...) !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Również bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać! I że odkryłam Twój blog!!! :D A kolejnego spotkania, gdziekolwiek będzie- nie mogę się doczekać!

   Usuń