O Mnie/ O Blogu


 O mnie:

 Mam na imię Marysia. Z wykształcenia jestem Architektem, z powołania Wnętrzarką;) Tak naprawdę ciągnęłam dwa kierunki równocześnie na Politechnice i ASP nie mogąc się zdecydować, co bardziej mnie kręci;) Dopiero praca pokazała, że najlepiej czuję się jednak we Wnętrzach. I tak od Czerwca 2012 prowadzę w Gdańsku wraz z Rafałem Setlakiem Pracownię Projektową "Detal"


O blogu:

 Blog funkcjonuje jako pewna baza materiałów i inspiracji, którą chciałabym się z Wami podzielić. Piękne rzeczy, które pokazują się w czeluściach internetu, katalogów, realizowanych projektów, równie szybko znikają- w całym tym ogromie informacji. Piszę o tym, co mnie cieszy i daje mi natchnienie do projektowania, a jeżeli przy okazji uda mi się wciągnąć w ten świat moich inspiracji jeszcze kogoś, to super:)
 Ponieważ dla siebie najtrudniej jest projektować i ciągle nie udaje się nam ogarnąć tematu strony internetowej;) - blog przy okazji stał się tymczasową platformą do pokazywania naszych projektów. Jeżeli Wam się spodobają- a jesteście na etapie urządzania Swojego M zapraszam Was serdecznie do kontaktu!

Kontakt: maa.filar@gmail.com

 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz